У місті Ужгороді розпочато роботи з поливу дорожнього полотна комунальними службами. Начальниця відділу благоустрою Олександра Турянчик повідомила про це у коментарі для місцевого інформаційного порталу.

Відповідно до встановленого графіку, полив міських вулиць здійснюється двічі на добу: в ранкові години – з 5 до 7 години та у денний час – близько 12-13 години. Ці заходи будуть проводитися протягом періоду дії високої температури повітря, що становить від 28 градусів за Цельсієм.

Під час проведення робіт, основна увага приділяється центральним вулицям міста. Крім того, в денний час полив здійснюється також на вулицях, де здійснюється рух громадського транспорту.

Основною метою проведення таких заходів є охолодження дорожнього покриття, що значно зменшує його деформацію під час спекотної погоди.

🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov

HU: Az ukránországi Uzhhorodban a kommunális szolgáltatások elkezdték öntözni az utcákat a rendkívüli hőség miatt.

SK: V ukrajinskom Užhorode začali kvôli anomálnej výške komunálne služby zalievať ulice.

До слова, нещодавно обговорювалася тема: ужгородські автобуси: тимчасовий тариф на проїзд подовжено до 28 червня.