У місті Ужгороді відбулось справжнє медичне диво, коли місцеві лікарі змогли врятувати життя 38-річній жінці, у якої раптово зупинився кровообіг.
До Закарпатського обласного центру екстреної медичної допомоги надійшов терміновий виклик із Ужгорода про те, що у мешканки міста стався кардіологічний напад.
Як повідомляє джерело «103 Закарпаття», швидкісний автомобіль із бригадою медиків терміново прибув на місце події та почав виконувати серцево-легеневу реанімацію.
Під час надання допомоги стан жінки декілька разів змінювався: лікарі відновлювали її кровообіг, проте він знову зупинявся.
Реанімаційні заходи медперсонал продовжував здійснювати протягом усього періоду транспортування жінки до медичної установи.
Завдяки злагодженій роботі медиків стан жінки вдалося стабілізувати лише в медичній установі: їй було проведено інтубацію та підключено апарат штучної вентиляції легень.
На сьогодні її стан оцінюється як стабільно важкий, але завдяки професійній підтримці лікарів вона має шанси на одужання.
🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov
HU: Zakarpatskai orvosok megmentettek egy nőt hirtelen keringésleállással.
SK: Zakarpatskí lekári zachránili ženu s náhlou zástavou obehu.
До речі, варто згадати, як прикордонники виявили викрадений мікроавтобус на українсько-словацькому кордоні.
