Упродовж останніх двох місяців до нас надходили численні скарги від породіль та їхніх родичів щодо відсутності гарячої води в пологовому будинку міста Ужгород.

У міській лікарні підтвердили інформацію про те, що проблема справді існувала: тимчасове відключення гарячої води було пов’язане із проведенням ремонтних робіт щодо заміни застарілого обладнання.

Станом на сьогодні всі ремонтні роботи успішно завершені, внаслідок чого відновлено постачання як гарячої, так і холодної води до лікарняних приміщень.

 

🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov

HU: Az ungvári szülészorvosi intézet több mint két hónapja nem rendelkezik meleg vízzel.

SK: Užhorodská pôrodnica bola viac ako dva mesiace bez teplej vody.

Варто додати, що раніше ми вже згадували про в Ужгороді зявилась інтерактивна мапа укриттів для мешканців.