Ужгородська авторка та відома краєзнавиця Тетяна Літераті продовжує знайомити читачів з маловідомими сторінками історії рідного міста. Її нова, вже п’ята україномовна книга із захоплюючої серії «Втрачений Ужгород» отримала назву «Втрачений Ужгород. Знакові місця».
Як розповіла Тетяна Літераті у коментарі для zaholovok.com.ua, ця книга розкриває таємниці виникнення знакових локацій Ужгорода. Читачі дізнаються про те, як з’явилося улюблене багатьма Корзо, про етапи будівництва великого мосту, який з часом став пішохідним, про історію появи першої громадської вбиральні та купальні, а також про закладення мальовничого скверу на площі Масарика.
Але це ще не все! На сторінках нової книги авторка занурює нас в минуле ромського поселення на Мочарі, розповідає про таємниці Совиного гнізда, згадує про колишні міські тюрми та величну будівлю земського уряду – об’єкти та місця, добре знайомі кожному ужгородцю. Крім того, Тетяна Літераті відкриває завісу над історією споруд, які вже зникли з міської карти, зокрема, про важливу в минулому корчму «Чорний орел» та про колишні митні пости на в’їздах до Ужгорода.
Усіх охочих дізнатися більше про історію рідного міста та поспілкуватися з авторкою запрошують на презентацію книги «Втрачений Ужгород. Знакові місця», яка відбудеться у четвер, 1 травня, о 16:00 у атмосферному Совиному гнізді.
Під час презентації гості матимуть унікальну можливість придбати книгу з автографом Тетяни Літераті, з перших вуст дізнатися про процес створення видання та обговорити плани щодо майбутніх частин улюбленої серії «Втрачений Ужгород».
Придбати новинку можна буде також у книгарнях міста та онлайн на сайті видавництва «Рік-У». Не пропустіть можливість поглибити свої знання про історію Ужгорода!