У місті Ужгород відбувся фінальний етап всеукраїнських змагань з водного поло серед юнацьких команд 2013 року народження та молодших. Протягом чотирьох днів, з 24 по 27 червня, на базі сучасного спортивно-оздоровчого комплексу «Aqua Rio Park» тривали інтенсивні змагання за звання кращих.
Цей захід вже кілька років поспіль приймає Ужгород, і цьогоріч місто знову стало центром ватерпольних баталій. Тут зібрались понад 130 учасників із провідних команд України, серед яких були львівські «ДЮСШ ім. А. Дідуха», «КІВС» та КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, столичні КДЮСШ «Динамо» і збірна міста Києва, збірна Харківської області, ВК «Одеса», а також місцеві команди ФСТ «Динамо» та ВК «Ужгород».
Під час змагань учасники продемонстрували справжню боротьбу за призові місця. Після підсумовування результатів визначились лідери, які розділили між собою призові місця.
• 1 місце – «Динамо» (Ужгород);
• 2 місце – збірна м. Києва;
• 3 місце – ВК «Ужгород».
Відбулася урочиста церемонія нагородження за участю міського голови Богдана Андріїва та президента Федерації водного поло Закарпаття Віктора Пушавера.
Під час церемонії були вручені медалі переможцям змагань, а також відзначені кращі гравці в номінаціях: «Кращий захисник», «Кращий нападник», «Кращий бомбардир». Учасникам змагань було висловлено слова подяки за їхні виступи та побажання щодо майбутніх спортивних досягнень на національному та міжнародному рівнях.










🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov
HU: Uzhgorodban döntötték el az ukrán vízilabda-bajnokság utolsó fordulójának győzteseit.
SK: V Užhorode určili víťazov záverečného turnaja ukrajinského šampionátu vo vodnom póle medzi chlapcami.
Цікаво, що до цього ми повідомляли про ужгород приймав великий гандбольний турнір «Сакура 2026».