В Ужгороді відбулося урочисте свято, присвячене випускникам 2026 року, які своїми досягненнями прославили місто. Під час заходу були відзначені учні, які показали найвищі результати на національному мультипредметному тесті (НМТ). Цього року в Ужгороді 23 випускники отримали максимальні бали на НМТ.

За досягнення високих результатів на НМТ учні отримали грошові винагороди. Дівчата та хлопці, які набрали по 200 балів з одного предмета, отримали по 25 000 гривень. Сертифікати переможцям вручили міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та очільниця управління освіти міської ради Наталія Баранюк.

Також були відзначені педагоги, які підготували лідерів знань. Їм вручили сертифікати на 10 000 гривень.

Випускниця Ужгородського ліцею № 5 імені Івана Чендея Даніела Кисіль показала високий результат, набравши 400 балів одразу з двох предметів — математики та англійської мови. Дівчина отримала премію у розмірі 50 000 гривень.

Нижче наведено перелік випускників, які отримали 200 балів на НМТ:

Ужгородський ліцей № 5 імені Івана Чендея

Даніела Кисіль400 балів (Математика; Англійська мова).
Анастасія Мокрицька – 200 балів (Українська мова).
Меліса Поляковска – 200 балів (Англійська мова).
Данило Юсько – 200 балів (Математика).

Ужгородський ліцей ім. Т. Г. Шевченка

Вікторія Кравчук – 200 балів (Англійська мова).
Арсен Кузьмин – 200 балів (Математика).
Світлана Ремецькі – 200 балів (Англійська мова).
Софія Тетеніч – 200 балів (Англійська мова).

Ужгородський ліцей імені Августина Волошина

Павло Думніцький – 200 балів (Історія України).
Ярослав Кібелбек – 200 балів (Математика).
Тібор Тромбола – 200 балів (Англійська мова).

Ужгородський ліцей «Лідер»

Анна Бабунич – 200 балів (Історія України).
Анастасія Будняк – 200 балів (Англійська мова).
Дар’я Попович – 200 балів (Математика).

Ужгородський ліцей № 15

Максим Алмашій – 200 балів (Англійська мова).
Юрій Дуб – 200 балів (Англійська мова).
Олександр Томенчук – 200 балів (Англійська мова).

Ужгородський ліцей № 3

Марина Нікітюк – 200 балів (Англійська мова).
Валерія Ткач – 200 балів (Англійська мова).

Ужгородський ліцей № 8

Вікторія Галишич – 200 балів (Українська література).
Дарʼя Субботіна – 200 балів (Біологія).
Ужгородський мистецький ліцей «Перспектива»
Олександр Жук – 200 балів (Англійська мова).

НВК «Гармонія»

Михайло Левінець – 200 балів (Англійська мова).

🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov

HU: Úzsgorodban díjazták azokat a végzetteket, akik 200 pontot értek el az állami érettségi vizsgán.

SK: V Užhorode ocenili absolventov, ktorí dosiahli 200 bodov na národnom viacpredmetovom teste.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що переможці міського етапу шкільних шахових ліг у Ужгороді.