Напередодні чергової сесії Ужгородської міської ради міський голова Богдан Андріїв урочисто вручив подяки та грамоти міської ради особовому складу Другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

Під час церемонії очільник міста щиро подякував вогнеборцям за їхню високу професійність, мужність та цілодобову готовність до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також за їхній вагомий внесок у забезпечення безпеки та захисту населення громади. Міський голова побажав рятувальникам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та спокійних чергувань.

Відзначено, що ці нагороди були вручені за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та значний внесок у забезпечення цивільного захисту населення.

Іменні грамоти міської ради отримали:

• Василь Красилинць – водій, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Іван Бобак – пожежний-рятувальник, сержант служби цивільного захисту;

• Артур Томеску – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Іван Цоцко – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Володимир Штимак – начальник караулу, капітан служби цивільного захисту;

• Габор Прокоп – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Йосип Моргентал – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Володимир Генюта – старший пожежний-рятувальник, майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Руслан Луць – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

• Василь Буркал – начальник караулу, старший лейтенант служби цивільного захисту;

• Мартін Машкару – командир відділення, головний майстер-сержант служби цивільного захисту.

🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov

HU: Az ungvári városi tanács ülése előtt a polgármester kitüntetéseket adott át a helyi tűzoltóknak.

SK: Pred začatím zasadania Užhorodskej mestskej rady odovzdal primátor ocenenia miestnej rady záchranárom.

У контексті теми нагадаємо про ужгород додатково виділить 1 мільйон гривень на підтримку ветеранських організацій.