За значний внесок у розвиток соціальної сфери міста Ужгорода, активну підтримку соціально вразливих категорій населення та військовослужбовців грамотою Ужгородської міської ради відзначено Нелю Лазар, очільницю мережі медичних лабораторій «АстраДіа».
Під час урочистої частини засідання міський голова Богдан Андріїв сьогодні, 25 червня, вручив пані Нелі відзнаку та подякував за її дієву підтримку соціально незахищених верств населення, дітей та внутрішньо переміщених осіб, а також за високу громадянську позицію бізнесу.

🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov
HU: Az Uzhgorodi Városi Tanács oklevelet adományozott Neli Lazarnak, az “AstraDía” orvosi laboratóriumi hálózat igazgatójának a közösség fejlődéséhez való jelentős hozzájárulásáért és a rászorulók támogatásáért.
SK: Uzhgorodská mestská rada udelila list uznania Neli Lazarovej, riaditeľke siete lekárskych laboratórií “AstraDía”, za aktívnu charitatívnu činnosť a významný osobný prínos k rozvoju komunity.
До слова, нещодавно обговорювалася тема: ужгород отримав нового керівника Представництва МЗС: Іштван Балог приступив до обовязків.