Під час чергової сесії Ужгородської міської ради, що відбулася 25 червня, депутати підтримали рішення щодо виділення додаткового фінансування на потреби Сил безпеки та оборони України. З місцевого бюджету буде спрямовано 13 мільйонів гривень на зміцнення можливостей українських військових підрозділів. Ці кошти будуть використані для придбання необхідного обладнання та технічних засобів, які допоможуть військовим ефективно виконувати свої завдання.
Від початку 2024 року Ужгород вже спрямував на підтримку Сил оборони та безпеки 66 мільйонів гривень із місцевого бюджету.

Це свідчить про активну підтримку міста українських захисників та сприяння зміцненню обороноздатності країни.
🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov
HU: Uzhhorod további 13 millió hrivnyát különített el a védők támogatására.
SK: Užhorod vyčlenil ďalších 13 miliónov hrivien na podporu obrancov.
Варто додати, що раніше ми вже згадували про ужгород отримав нового керівника Представництва МЗС: Іштван Балог приступив до обовязків.