У місті Ужгороді працівники швидкої допомоги терміново госпіталізували 2-річного малюка після того, як він випадково випив сильнодіючий мийний засіб, що призвело до важкого отруєння.

Інцидент стався, коли дитина віком 2 роки 4 місяці знайшла та випила мийний засіб, внаслідок чого отримала важке отруєння побутовою хімією. Бригада медиків, що прибула на місце події, виявила у дитини симптоми отруєння та одразу ж розпочала надання екстреної допомоги.

Медики нагадують батькам та опікунам про необхідність зберігання побутової хімії у місцях, які є повністю недоступними для дітей. Якщо дитина випадково проковтнула небезпечну речовину, ні в якому разі не можна намагатися самостійно викликати блювання або застосовувати інші способи нейтралізації отрути. Єдиним правильним рішенням у такій ситуації є негайне звернення по медичну допомогу або ж здійснення дзвінка на спецлінію 103.

🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov

HU: Kétéves gyermek mérgeződött meg tisztítószerrel Ungváron.

SK: Dvojročné dieťa sa otrávilo čistiacim prostriedkom v Užhorode.

У контексті теми нагадаємо про дТП на Ужгородщині: 74-річний чоловік травмувався внаслідок аварії.