Імовірне підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Ужгорода до 23 гривень обговорять на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради, яке відбудеться завтра.

Під час засідання буде розглянуто проєкт рішення щодо зміни вартості міських пасажирських перевезень.

Згідно з документом, ціна за проїзд може зрости до 23 гривень незалежно від способу оплати — готівкою чи через електронний валідатор.

Рішення набуде чинності відразу після офіційного опублікування та стане підставою для скасування попередніх рішень щодо тарифів.

 

🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov

HU: Az újsághírek szerint az ungvári városi tanács ülésén döntenek a városi személyszállítási tarifa változásáról, mely szerint a jegyár 23 hrivnyára emelkedhet.

SK: Podľa správ nová tarifa za mestskú dopravu v Užhorode by mohla byť 23 hrivien, o návrhu rozhodne zajtra zasadnutie mestského výboru.

Варто додати, що раніше ми вже згадували про ужгородські депутати підтримали програму безоплатного капітального ремонту житла для пільговиків.