Співмістянка та поліцейські виявили високу громадянську свідомість.

Наприкінці дня патрульна служба Ужгорода отримала інформацію про те, що неповнолітній перебуває без нагляду дорослих. Подія сталася на вулиці Минайській.

За допомогою інформації Патрульної поліції Закарпатської області екіпаж швидко прибув на виклик. Там вони зустріли чоловіка, який повідомив про підозрілого хлопчика.

Чоловік розповів, що тривалий час спостерігав за дитиною, яка знаходилась без супроводу. Правоохоронці відвезли хлопчика до місцевого відділення поліції, де згодом з’явилась його мати.

Патрульна служба склала адміністративний протокол на мати дитини. Тепер їй доведеться відповідати за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо виховання дитини.

🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov

HU: Az ungvári járőrök hazavitték a hazátlan gyermeket.

SK: Užgorodskí policajti vrátili dieťa domov.

Цікаво, що до цього ми повідомляли про ужгородські правоохоронці викрили схему незаконної приватизації землі за допомогою підроблених документів.