Виконавчий комітет Ужгородської міської ради прийняв рішення про встановлення нових тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для підприємств та населення міста.

Це рішення було ухвалено на засіданні виконкому 24 червня, про що повідомляють місцеві ЗМІ.

За інформацією міського голови Богдана Андріїва, причиною зміни тарифів стали збитки, яких зазнало КП «Водоканал м. Ужгорода» через те, що вартість води в місті не змінювалася з 2022 року.

Члени виконкому підтримали пропозицію комунального підприємства щодо нових тарифів для споживачів-суб’єктів господарювання та населення.

Для підприємств загальна вартість водопостачання та водовідведення знизилася з 44,57 грн до 44,33 грн (за кубометр, без урахування ПДВ).

Вартість води для населення збільшилася з 42,86 грн до 76,03 грн (за кубометр, без урахування ПДВ).

Рішення набуде чинності після публікації на офіційному сайті міста та в офіційних друкованих виданнях.

🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov

HU: Uzhgorodban megduplázták a vízszolgáltatás díját a lakosság számára.

SK: V Užhorode zdvojnásobili tarify za vodu pre obyvateľov.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ужгородські діти показали своїм батькам-митникам, як вони бачать їхню роботу.