Ужгородський ліцей ім. Тараса Шевченка завершив навчальний рік випуском 92 учнів, серед яких 5 дітей мають статус внутрішньо переміщених осіб та отримали атестати про повну загальну середню освіту під час урочистої церемонії на шкільному подвір’ї.
Свято розпочалося з хвилини мовчання на знак пам’яті про учасників російсько-української війни.
Із випускниками-2026, їхніми батьками та вчителями зустрівся міський голова Богдан Андріїв. Він привітав присутніх та побажав їм успіхів на новому етапі життя.
Керівниця ліцею Любов Попович відзначила високі досягнення випускників у складанні Національного мультипредметного тесту. Особливо вона підкреслила успіхи випускників цього року, які отримали максимальний бал із математики та англійської мови.
Після офіційної частини заходу випускники вшанували пам’ять захисників України біля Пагорба Слави.










🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov
HU: 92 végzős kapott általános középiskolai végzettséget igazoló bizonyítványt az Uzhgorodi Tarasz Sevcsenko Líceumban.
SK: 92 absolventov, vrátane 5 detí z vnútorných presídlených osôb, dokončilo vzdelávanie na Užhorodskej lýcei pomenovanej po Tarasovi Ševčenkovi.
Цікаво, що до цього ми повідомляли про ужгородський ліцей «Інтелект» долучився до ініціативи підняття Прапора Надії.