Згідно з рішенням Уряду, з початку нового навчального року всі учні 1–11 класів отримають гаряче харчування безоплатно. Це є черговим етапом реалізації державної стратегії щодо поліпшення шкільного харчування.
В Ужгороді наразі тривають підготовчі роботи до реалізації цієї ініціативи. Місто налічує 28 закладів освіти, в яких здобувають освіту понад 16 тисяч учнів. Значне розширення програми харчування вимагає істотного оновлення логістики та організації.
Під час підготовчих робіт представники місцевої влади відвідали один із найбільших навчальних закладів міста, де здобувають освіту понад 1300 учнів. У 2024 році в цьому закладі повністю оновили харчоблок та їдальню на 128 місць, оснастивши їх сучасним обладнанням. Наразі в закладі здійснюється опрацювання оптимальних графіків обідів та ефективного використання оновленого обладнання.
Схожі заходи проводяться в усіх навчальних закладах Ужгорода. Основне завдання до 1 вересня — повністю підготувати систему: завершити оновлення харчоблоків, організувати навчання персоналу та вирішити всі організаційні питання для забезпечення якісного та безперебійного процесу.
🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov
HU: Az ukrán kormány döntése alapján szeptember 1-jétől minden általános- és középiskolás diák ingyenes meleg ételt kap.
SK: V Užhorode sa pripravujú na rozsiahlu reformu stravovania, ktorá umožní všetkým žiakom od 1. septembra zadarmo teplé jedlo.
Варто додати, що раніше ми вже згадували про ужгород приймає фінал Всеукраїнського конкурсу Учитель року – 2026.
