У межах справи щодо «тіньового» бізнесу на відходах вторинної сировини повідомлено про підозру депутату Ужгородської міської ради.
За матеріалами кримінального провадження, що здійснюється під процесуальним керівництвом Ужгородської окружної прокуратури, повідомлено про підозру директору комунального підприємства, що також обіймає посаду діючого депутата міської ради.
За інформацією слідства, посадовець сприяв створенню механізму функціонування схеми із незаконного отримання прибутку від реалізації відходів вторинної сировини із полігону твердих побутових відходів міста.
Правоохоронці виявили, що вилучені відходи (пластик, папір та поліетилен) надалі продавалися через комерційні структури.
Під час проведення подальших слідчих дій встановлено факти отримання цим депутатом майже 384 тисяч гривень незаконної винагороди за сприяння у здійсненні протиправної діяльності.
Це означає, що крім раніше оголошеної підозри щодо зловживання службовим становищем із тяжкими наслідками, депутату тепер інкримінується отримання великої суми неправомірної вигоди.
Досудове слідство здійснюється працівниками Ужгородського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ужгородської окружної прокуратури.
Таким чином, відповідні органи продовжують з’ясовувати всі обставини справи щодо отримання незаконної винагороди.
Деталі справи можна дізнатися на офіційній сторінці Закарпатської обласної прокуратури.
🌍 Коротко для сусідів / Szomszédok hírei / Informácia pre susedov
HU: Egy ungvári városi tanács képviselőjének 384 ezer hrivnya jogtalan előnyben részesítését gyanítják.
SK: Podozorenie pre prijatie 384-tisíc hrivien neoprávnenej výhody adresovali zástupcovi Užhorodskej mestskej rady.
До речі, варто згадати, як ужгород: на Підградській вулиці гігантська гілка впала на тротуар.

Думаю що це чергова піар-акція правоохоронців перед виборами
Корупція на рівні – це вже звичайна справа для наших можновладців…